E.Leclerc Oleśnica (Oleśnicadis sp. z o.o.) dołączył do wspaniałej akcji i stał się czynnym członkiem realizowanego przez Urząd Miasta Oleśnica programu „KARTA DUŻEJ RODZINY”. W naszym sklepie rodziny objęte programem będą mogły skorzystać z rabatu w wysokości 5% od wartości zakupów.

E.Leclerc w Oleśnicy jako firma przyjazna rodzinom, oferująca preferencyjne ceny i atrakcyjne zniżki dla wszystkich swoich Klientów, posiadaczy Oleśnickiej „Karty Dużej Rodziny”, upoważnia do 5% rabatu na zakupy w E.Leclerc w Oleśnicy.

Upust obejmuje zakupy z wyłączeniem artykułów takich jak: papierosy, alkohol, paliwo, doładowania do telefonu, czy opłaty za rachunki.

Program Oleśnicka „Karta Dużej Rodziny” stwarza system ulg i preferencji dla rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie Oleśnicy. Adresatami programu są rodziny z trojgiem i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 24 roku życia, jeśli dziecko uczy się lub studiuje. Potwierdzeniem uprawnień do korzystania z programu jest posiadanie Oleśnickiej „Karty Dużej Rodziny”, którą otrzymuje każdy członek rodziny wielodzietnej spełniający kryteria. W programie może uczestniczyć każda rodzina wielodzietna, niezależnie od osiąganego dochodu.